Asansörlü Ev Taşıma

Her sektörde olduğu gibi değişen ve gelişen teknoloji Nakliyat konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle büyük şehirlerde çok katlı binaların artması ile birlikte nakliye işleminde alışıla gelmiş kavramlar günümüzde etkisini kaybetmektedir. Asansörlü taşıma sistemleri her zaman için beden gücü ile taşımadan daha güvenli ve kolaydır. Rekabet gücümüzü diri tutmak için her gün gelişen ileri teknoloji diye adlandırılan teleskopik, kurmalı ve hidrolik asansörlü taşıma sistemleri ile çalışıyoruz. Bu sayede kalitemizden ödün vermeden size söz verdiğimiz gibi en iyi asansörlü ev taşıma hizmeti ile adımızdan sıkça bahsedilmesini sağlıyoruz.

Dar geçişlere sahip yeni bir apartmana taşınıyorsanız, kapılarınız darsa veya eşyalarınızın çizilme, kırılma gibi olumsuz durumlara maruz kalmasından endişe ediyorsanız Asansörlü ev taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle yüksek katlı dairelerde oturan kişiler asansörlü taşıma sistemini kullanmaktadır. Bina içerisindeki asansörler maksimum 240 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve yük taşıma için kullanılması yasaktır. Yasağın çokça delinmesine karşın, bu şekilde taşımalar son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilmekte. Bu nedenle en güvenlisi nakliye için geliştirilmiş, yüksek kapasiteye sahip, basınçlı ve elektrikli asansörler kullanılmasıdır.

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet sunan firmamız kaliteli olarak ev taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunmayı prensip edinmiştir. Sadece evden eve nakliyat değil tüm depolama, parça eşya taşıma ve iş yeri nakliye işlerinizde en ekonomik ücretle sizi istediğiniz yere birinci sınıf nakliye hizmetiyle taşıyoruz.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin