Deniz Aşırı Taşıma

Denizaşırı nakliyatlarda 6 ve 12 metrelik uluslararası standart taşıma konteynerler kullandığımız denizaşırı ülkelere nakliyat ve Türkiye Kıbrıs nakliyat hizmetlerimizde taşınacak tüm eşyalarınızı, niteliği fark etmeksizin özenle sarıyor ve özel paketleme yaparak taşıyoruz. Deniz yolculuğu, yükleme ve indirme esnasında konteyner içindeki eşyalarınızın hiçbir suretle zarar görmeyeceğinden emin olmamızı sağlayan bu özel paketleme işlemi, eşyalarınızın güvenle taşınacağından emin olmamızı sağlar. Eşyalarınızı konteynere bu şekilde özenle yerleştirdikten ve kapağı kapattıktan sonra hemen yolculuğa çıkmak üzere limana gönderilen konteyner, tecrübeli ekibimiz gerekli ayarlamaların tamamını önceden yaptığı için günlerce limanda beklemeden doğrudan gemi yüklemesine dâhil edilir.

Konteynerin yüklenmesinde, eşyalarınız için gerekli alanın ayrıldığından emin olması temel önceliktir. Eşyalarınızın yüklenmesi ve kapağın kilitlenmesiyle konteyner limana gönderilerek, en kısa zaman içerisinde gemiye yüklenir.

Hedef limana varış yapan gemidense konteyner öncelikli olarak indirilir ve gümrük işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasının ardından arzu ettiğiniz adrese teslim edilmek üzere vakit kaybetmeden yola çıkarıyoruz. Firmamız ayrıca bir konteynerin tamamının kullanılmasını gerektirmeyecek eşyalarda grup sevkiyatları organize etmekte, bu sayede küçük parçaları göndermek için tüm konteyner parası ödemenize ihtiyaç bırakmamakta. Bu gibi durumlardaysa grup oluşturulduktan sonra konteynerin tamamının doldurulması için normalden biraz daha uzun süre beklenmesi gerekebilir ancak firmamızın bu bekleme sürecini asgari düzeyde tutacağından emin olabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin