Kargo Eşya Taşımacılığı

Herkes birçok farklı neden ile parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulabilmektedir. Örnek olarak çamaşır makinesi veya herhangi bir beyaz eşyanızı kargo firması ile gönderilmek istendiğinizde kargo firmaları bazen bu talebi geri çevirmektedir. Büyük ve ağır kolilerin taşınması için kargo firmalarını ile çalışmak isterseniz paketleme işlemlerinin çok özenli yapılması istenmektedir hem de yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Ancak bu hizmeti her nakliyat firmasının vermediği de bilinir. Dolayısıyla yaşanan anlaşmazlık beraberinde mağduriyete neden olan durumlar yaratır. Direk evden eve nakliyat ve Kargo firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerine ev eşyası ve parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız. Ayrıca Türkiye – Kıbrıs arasına da Kargo ve Ev taşımacılığı yapmaktayız.

Evinizi ya da ofisinizden herhangi bir parçayı başka bir şehre ya da şehir içinde başka bir yere taşıtmak istediğinizde firmamız size profesyonel hizmet sağlayacaktır. Parça eşyalarınız büyüklüğüne göre fiyatlandırılarak uygun ve ekonomik taşıma işlemi gerçekleştirilir. Direk Nakliyat ve Kargo olarak biz parça eşya nakliyatında Türkiye’nin tüm şehirlerine ve Kıbrıs ülkesine taşıma işlemi gerçekleştirerek hizmet verebiliriz.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin