Ücretsiz ekspertiz hizmetiniz mevcut mu?

İşletmemizin hem şehir içi hem de şehirlerarası taşınacak olan müşterilere ücretsiz ekspertiz hizmeti bulunmaktadır. Taşımacılık günü gelip çattığında meydana gelebilecek her türlü aksaklıkların önüne geçmek adına bu keşif hizmetinden ücretsiz olarak faydalanmanızı öneririz. Ücretsiz eksper talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ne Kadar Süre Önceden Haber Vermeliyim?

Taşınmadan en az 3 gün önce arayıp, nakliyat koşulları hakkında pazarlığınızı yaparak, taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız.

Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Taşımacılık fiyatları belirlenirken eşyanın yoğunluğu, taşınacağı mesafe, kat durumu ve toplama gibi ek hizmetler hesaplanmaktadır. Fiyat teklifi almak için nakliye şirketlerini arayarak fiyat teklifi alabilir, nakliye şirketinden bir eksper talep edebilir veya eşyalarınızın resimlerini veya videosunu WhatsApp üzerinden nakliye şirketi yetkilisine gönderebilirsiniz.

Nakliye İşlemi Ne Kadar Zaman Alır ?

Süre olarak belirtmek gerekirse 2+1 veya 3+1 ev eşyaları şehir içi taşınmalarda gün içerisinde eşya yoğunluğuna göre 8 saat içinde tamamlanır. Şehirler arası taşınmalardada eşya miktarı ve gideceği mesafeye bağlı olarak en 48-72 saat içerisinde teslimatı yapılır.

Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?

Evet, mobilyalarınızı demonte edip yeni adresinizde sizin isteğiniz doğrultusunda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her ekibimizde bir marangoz ve bir tesisatçımız mevcuttur. Evinize harici bir usta çağırmanıza gerek yoktur.

Eşyalarım Ambalajlı Taşınacakmı ?

Evden eve Nakliyat firmamız şehir içi veya şehirler arası hizmetler farklılığı gözetmeden Türkiye’nin 81 ilinde yaptığı taşımalarda eşyalarınızı Evden eve Nakliyat ve Taşımacılık sektörü için özel üretim ambalaj ürünleri ile paketlemekte ve o şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.