Depolama ve Paketleme

Depolama ve paketleme konusunda Direk Nakliyat ve Kargo firması olarak sizlere tecrübeli personeli ile güvenli ambalajlama hizmetleri sunmaktayız. Böylelikle nakliyat sürecinde eşyalarınızın zarar görme durumu en aza indirmekteyiz. Pahalı ve lüks eşyalarınızın zarar görmesi evden eve taşınma sürecinizin daha çok masraf ve zararla sonuçlanmasına sebep olabilir. Bir çok mobilya grubu ambalajlama ve paketleme esnasında yanlış paketlenmeden ötürü zarar görmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için taşınma esnasında eşyalarınızı sıfır sorun mantığıyla paketlemeye ve ambalajlamaya çalışıyoruz.

Depolama ve paketleme hizmetleri konusunda, her türlü malzemeleriniz, nitelikli ve deneyimli personelimiz tarafından en iyi hizmet kalitesiyle itinalı bir şekilde paketlenmekte ve depolarda güvenle istif etme işlemlerini yerine getirmekteyiz.

Eşyalarınızı doğru şekilde ve doğru materyallerle paketleyerek hem taşınma sürecinde emniyetini sağlayabilir hem de konforlu bir taşınma sağlayabilirsiniz.

Depolama hizmeti öncesinde depolanacak malzemelerin uzman experimiz tarafından görüldükten sonra gerekli olan malzemelerin neler olduğu hangi boyutta araç gönderilmesi gerektiği ve depomuzda kaplayacağı alanın belirlenmesi gibi incelemeler yapılır. Bu inceleme neticesinde taşınması ve depoda kaplayacağı yere göre fiyat belirlenir. Buna bağlı olarak malzemelerin paketleme ve taşıma işlemi gerçekleştirilerek depomuzda muhafaza edilir.

Gerekli sözleşmeler yapılarak depomuzda kaldığı sürece ödeme firmamıza yapılmaktadır. Her türlü ürünlerinizi rutubetsiz, yangına, sele hırsızlığa, deprem ve doğal afetlere karşı sigorta güvencesi ile depolayabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin