Şehir İçi Nakliyat

Direk Evden Eve Nakliyat olarak başta İstanbul ve Mersin olmak üzere, Türkiye’nin tüm şehirlerinde şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehiriçi evden eve nakliyat hizmetini kurumsal bir çizgi dahilinde güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Tüm taşımalarda ilk olarak ekspertiz hizmetini sunmakta olan firmamız bu sayede taşıma yükünü iki taraf içinde hafifleterek bütçenize uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Eşyaların türü boyutu bulunduğu konumu eşyaların güvenli bir şekilde taşınması verilen fiyatın sabit olması açısından önem arz etmektedir.

Şehir içi taşıma ve Nakliyat konusunda, Eşyalarınız ilk olarak analiz edilir daha sonrasında ise cinslerine göre sınıflandırılıp, ayrıldıktan sonra Mobilyaların bütün halinde taşınması imkansız olduğu için deneyimli ustalarımız tarafından sökülerek ambalajlandırılmaktadır. Beyaz eşyalar tesisatçılarımız tarafından sökülmekte ve havalı naylonlarla iki kat sarılarak paketlenerek tam koruma sağlaması için önlemler alınır. Tüm eşyalarınız ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma ve yükleme için hazır hale getirilir kırılabilecek eşyalarınız ayrı ayrı paketlenerek zarar görmeleri engellenir çünkü eşyaların güvenli taşımada ilkemizdir.

Paketleme ve ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyaları aşağıya indirme süreci başlıyor ayrıca gerekiyorsa asansörlü taşımacılık sistemi kurulmaktadır. Bu aşamada eşyalarınızın tamamı için nakliyat sigortası yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Gereken her türlü tedbiri almamıza rağmen olası olumsuzluklar yaşanması halinde, eşyalarınızın değeri bahse konu sigorta tarafından karşılanıyor. Böylece herhangi mağduriyetiniz olmuyor.

Yeni evinize gidildiğinde eşyalarınız tecrübeli personelerimiz eşliğinde büyük bir özenle evinize taşınarak sizin göstermiş olduğunuz yerlere yerleştiriyoruz.

Tüm eşyalarınız montajı ve bağlantıları yapılmış olarak sizden de onay aldıktan sonra teslim ediyoruz.

Şehir içi evden eve taşımacılık alanında da hızlı, güvenli ve kaliteli bir hizmet veriyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak, faydalanmak ve ulaşmak için tek yapmanız gereken bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmaktır.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin