Şehirler Arası Nakliyat

Direk Nakliyat olarak Mersin, İstanbul şehirlerinden Türkiye şehirler arası nakliyat alanında yılların bizlere kattığı tecrübe sayesinde uzmanlaştık. Şehirler arası nakliye hizmeti donanımın yanı sıra tecrübe de gerekmektedir. Bir şehirden bir diğerine nakliye işlemi yapılırken profesyonel firmalar ile anlaşmalısınız. Uzun yıllar Mersin ve İstanbul’da şehirler arası evden eve nakliyat konusunda en iyi şirketlerin başında yer almamızın temel sebebi tecrübe ve teknolojik imkanlardan sonuna kadar faydalanmamızdır.

Şehirler Arası nakliyat öncesinde ayrıntılı bir tespit yaparak araç büyülüğüne, personel ve asansör gibi ayrıntıları belirleyerek sizlere en uygun ölçülerde güvenle taşımayı hedeflemekteyiz. Ambalajlama işlemleri ve araca yükleme tamamlandıktan sonra varılan şehirde adrese teslim işlemleri titizlikle itinalı bir şekilde yapılır. Firmamız yıllara dayanan tecrübesi ile yabancısı olduğunuz illerde dahi kontrolü elinde tutarak nakliyenin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları hesaplanırken eşyalarınızın miktarı ve gideceğiniz mesafe en başlı kalemlerdir. Şehirlerarası ev taşıma ücretleri için özellikle tayin dönemlerinde çok yoğun talep almaktayız. Gelen taleplere olabildiğince hızlı dönüş yapıyoruz ve fiyatlandırma çalışmasını size uygun çıkarıyoruz. Bunun için sizlere ücretsiz olarak göndereceğimiz uzman personelimiz net fiyat çıkartmaktadır. Anlaşmanız durumunda fiyat çalışması yapan personelimizle sözleşme yapabilirsiniz.

Nakliye ücretleri belirlenirken sadece firmamızı düşünmüyor aynı zamanda sizin de bütçenizi düşünerek hareket ediyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat konusunda uzman Personelimiz ve Tecrübemizle en uygun kaliteli hizmetleri siz müşterilerimize sağlamaktayız.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin