Havayolu Taşımacılığı

Direk Nakliyat ve Kıbrıs Kargo zamanla yarışılan, tüm yüklemelerin acil olduğu, hızlı ve kaliteli hizmetin en uygun fiyatla sunulmasının beklenildiği havayolu taşımacılığında müşteri odaklı kalite politikası ve geniş acente ağıyla en ideal çözümleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Hava taşımacılığı, hız ve güvenlik açısından bakıldığında modern taşımacılıkta öne çıkan bir lojistik disiplindir. Yüklerin ve eşyaların hedeflenen noktaya kısa süre içerisinde gönderildiği hava taşımacılığı diğer lojistik hizmetler ile kıyaslandığında daha maliyetli olsa da son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Direk Nakliyat ve Kıbrıs Kargo uzman personel kadrosu ve güçlü altyapımızla kapıdan kapıya, havalimanından kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından havalimanına sunduğu güvenilir servislerle hizmet verebilen çözüm ortağınızdır.

Havayolu taşımacılığı sektöründe ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, müşterilerimizin lojistik iş yükünü üzerlerinden alarak ve çözüm ortakları olarak faaliyet göstermek öncelikli hizmet anlayışımızdır.

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin