Direk Nakliyat ve Kargo

20 Yıllık Tecrübe ve Güvenilir Hizmet

Direk Evden Eve Nakliyat olarak 20 yıllık tecrübe ile siz müşterilerine daima en kaliteli hizmeti vermeyi sürdürmeye devam ediyoruz. Direk Nakliyat ve Kıbrıs Kargo, 20 yılı aşkın deneyimiyle İstanbul ve Mersin bölgelerinde evden eve taşımacılık ve nakliyat hizmetleri sunan köklü bir firmadır. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak gördük ve bu süre zarfında sayısız aileye ve işletmeye hizmet sunarak güvenilir bir isim haline geldik.

Direk Nakliyat ve Kargo; sektörün geçmişten gelen tecrübe ile siz müşterilerine bu alanda yardımcı olmakta ve lider konumda yer almaktayız. Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde hızlı ve güvenilir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırarak sizlerin stressiz bir şekilde nakliyat işlemleriniz tamamlanmasını sağlamaktayız. Ev taşıma hizmetlerimizde özel geliştirdiğimiz ustalık gereken yöntemlerle hizmet verilmekte olup eşyalarınıza zarar verilmeden yeni adresinize geçiş işlemi sağlamaktayız.

Direk Nakliyat olarak uzun yıllardır Nakliye hizmeti vermekteyiz. Mersinde evden eve nakliyat yanı sıra İstanbul Evden eve nakliyat hizmetleri ve Kıbrısa Kargo hizmetleri vermekteyiz. Sektördeki büyük eksiklik sebebiyle Türkiye – Kıbrıs arası ev taşıma hizmetine başlayarak bu sektörde öncü konumda bulunmaktayız. Mesleki etik ve Firmamızın kuralları kapsamızda siz müşterilerimizin taşınma süreçlerini en uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde geçirmenizi sağlamaktayız.

Kalite ve Güvenli nakliyat anlayışıyla müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Büyük çoğunluk olarak Mersin, İstanbul ilinde hizmet vererek Türkiye’den Kıbrısa kargo paket taşımalarınızı güvenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Çalışma hayatına girdiğimiz günden beri profesyonel olarak evden eve taşıma hizmeti geçiren firmamız Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi konumundadır. Her türlü taşıma hizmetini profesyonel olarak sunan firmamız faaliyete girdiği ilk günden beri aralıksız olarak büyümeye devam etmektedir.

Biz Direk Nakliyat ve Kargo olarak Müşteri memnuniyetini hedefleyen, Uygun fiyat politikasına sahip, Profesyonel bir nakliyat firmasıyız. Her zaman çözüm odaklı çalışma disiplinine uygun olarak Türkiye – Kıbrıs Kargo ve Ev taşımacılığını sunan bir firmayız.

Kıbrıs Türkiye Ev Taşıma Hizmetleri

Özellikle Kıbrıs Türkiye arasında ev taşıma ihtiyacınız mı var? İşte buradayız! Direk Nakliyat olarak, Kıbrıs’a taşınmak isteyen herkes için profesyonel ve güvenilir ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve sorunsuz bir şekilde Kıbrıs’a taşımak için uzman ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Kıbrıs Kargo Hizmetleri

Ayrıca, Kıbrıs’a kargo göndermek isteyenler için Kıbrıs Kargo hizmeti de sunmaktayız. Her türlü paket, malzeme veya eşyanızı Kıbrıs’a güvenilir bir şekilde ulaştırmak için profesyonel bir lojistik ağımız bulunmaktadır. Kıbrıs’ta yaşayanlar veya işletmeler için önemli bir bağlantı noktası olmayı sürdürüyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

20 yıllık deneyim: Uzun yıllardır sektördeyiz ve bu süre zarfında birçok başarılı taşıma işlemine imza attık.

Profesyonellik: İşimizi ciddiye alır ve her müşterimize en iyi hizmeti sunarız.
Güvenilirlik: Eşyalarınızı güvende tutmak için gerekli tüm önlemleri alırız.
Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir.

Direk Nakliyat ve Kıbrıs Kargo olarak, evden eve taşımacılık ve kargo hizmetlerindeki uzmanlığımızla müşterilerimize güvenilir ve sorunsuz bir deneyim sunmaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik bizim için her şeydir. Size hizmet vermek için buradayız!

Misyonumuz ve Vizyonumuz

  • Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
  • Dünya kalite standartlarında hizmet üreten Türkiye’nin en güvenilir ve en rahat taşıma sürecine hassasiyet gösteren nakliyat şirketi olmak.
  • Vizyonu hızlı, güvenilir taşıma ve zamanında teslimatları ile müşteri beklentilerini tam olarak karşılamak.

Bizim Avantajlarımız

  • Güleryüz ve Memnuniyet : Konusunda uzman güler yüzlü personellerimiz eşyalarınıza en az sizin kadar itina göstererek paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise eşyalarınıza zarar gelmemesi için azami gayret gösterir.
  • Profesyonellik : Yılların tecrübesi ve genç çalışanlarımızın tecrübesi ile nakliyat işlemlerinde daha başarılı, daha sorunsuz ve daha rahat taşıma işlemlerini güvenle yürütmekteyiz.
  • Kaliteli Hizmet : Özel tasarımlı taşıma araçlarımız, özel korumalı ambalajlama malzemelerimiz ile yükleriniz hasarsız ve güvenilir taşınır. Direk Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin ve kargolarınızın sorunsuz taşınmasını istiyor iseniz tek yapmanız bizimle iletişime geçmenizdir.

“Direk Nakliyat ve Kargo  %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Bunun için kurulan birimimiz taşınma başlangıcından ve sonuçlanana kadar sizlerin yanında olmaktayız.”

Fiyat Bilgisi ve Keşif İstekleriniz İçin